Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

Kliknij tutaj, aby nie pokazywać więcej tego powiadomienia.

Jurajska Agencja Finansowa Sp. z o.o.
O nas

Jurajska Agencja Finansowa Sp. z o.o. to znana i renomowana Kancelaria Prawna. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne w zakresie czynności gospodarczych (doradztwo i pomoc prawną), obejmujące wszelkie przejawy działalności w obszarach: prawa cywilnego, ubezpieczeniowego, gospodarczego i finansów. Prowadzimy bieżącą obsługę prawną Naszych Klientów. Doświadczeni prawnicy (adwokaci, radcy prawni, aplikanci adwokaccy i radcowscy) przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne. Świadczymy wszelką pomoc prawną, obejmującą doradztwo oraz zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi, jak również w toku procesów przed organami administracji.

W imieniu Naszych Klientów prowadzimy negocjacje i mediacje. Nasi prawnicy wychodzą z założenia, że usługi prawne powinny być wykonywane z zachowaniem najwyższej staranności zawodowej i wiedzy. Naszym priorytetem jest szybkość i terminowość. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, starając się kompleksowo określić i odpowiedzieć na jego potrzeby. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie w oparciu o konkurencyjne ceny.

W ramach projektu Karta Pojazdu stworzyliśmy zespół ekspercki składający się z doświadczonych prawników dysponujących rozległą wiedzą z zakresu prawa i postępowania cywilnego, administracyjnego oraz bieżącego orzecznictwa sądowego, którzy po dokładnym przeanalizowaniu stanu prawnego sprawy zapewnią Państwu możliwość skutecznego odzyskania nienależnie pobranych opłat za karty pojazdu.